Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Napoleońska

Napoleońska, Glinianka, mazowieckie

  • 1 220 000 zł
  • 7 200 m²
  • 169,44 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Kwiatkowsk...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Napoleońska

Napoleońska, Glinianka, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 220 000 zł

7 200 m²

169,44 zł/m²

Działka budowlana, ul. Napoleońska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 220 000 zł 7 200 m² 169,44 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 220 000 zł (169,44 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 7 200 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, zabudowana
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka 7200 m² z domem i sadem, Glinianka, potencjał inwestycyjny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w centrum Glinianki, łącząca komfort życia z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Na działce o powierzchni 7200 m² znajduje się parterowy dom oraz budynek gospodarczy z garażem.
To idealna propozycja dla osób poszukujących dużej przestrzeni, prywatności oraz możliwości dalszego rozwoju zarówno pod kątem zamieszkania, jak i inwestycji deweloperskiej. (...)

Agent

Paweł Kwiatkowski

576 011...

576 011 177

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

576 011...

576 011 177

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości